Догляд за весільним взуттям

Звертаємо увагу покупців, що з метою забезпечення максимального комфорту нареченої при виготовленні весільного взуття використовуються найбільш ніжні матеріали. При виборі, використанні та догляді слід дотримуватися наступних правил.

  1. Весільні туфлі слід вибирати за розміром і повнотою, враховуючи всі особливості стопи.
  2. Приймайте до уваги сезонне призначення моделі.
  3. Під час примірок весільних суконь у весільних салонах з використанням вже придбаного весільного взуття стежте, щоб ваші туфлі випадково не зачепили маркером, фломастером або ручкою.
  4. Під час прогулянок на вулиці по можливості уникайте потрапляння на взуття бруду, вуличної води, а також трави. Кольорові напої (червоне вино, соки) при попаданні на поверхню весільного взуття можуть залишати плями. Якщо вже так вийшло, що під час весілля виникла необхідність почистити весільні туфлі то найкраще для цього підійдуть гігієнічні дитячі вологі серветки. Протріть ними забруднену поверхню. Все інше після весілля.
  5. Пам'ятайте, що при використанні модельного взуття на бруківці, гравію, щебені, піску та інших нерівних покриттях можуть наступити механічні пошкодження.

Розтяжка і рознесення весільного взуття

  1. Пам'ятайте, що весільне взуття зі штучних матеріалів, в тому числі і тканини (атлас, сатин), практично не розтягуються. Взуття з натуральної шкіри не слід розтягувати в майстернях так як використання при цьому невідповідних колодок може привести до пошкодження поверхні ніжної шкіри. Найкраще весільні туфлі розношувати на нозі. Попередньо можна трохи підігріти їх зсередини і ззовні побутовим феном. При цьому уникайте нагріву фарбованого каблука, щоб не пошкодити фарбу.
  2. При декорації весільних туфель краще використовувати спеціальні кліпси, які не ушкоджують поверхню весільних туфель і надійно фіксують прикрасу.

Чистка весільного взуття

  1. Весільні туфлі слід чистити спеціальними миючими засобами з урахуванням кольору взуття і матеріалу з якого виготовлена ​​пара. Для цього підійде більшість миючих засобів для взуття, які присутні на ринку. При чищенні весільного взуття використовуйте чисту м'яку тканину, або губку. Пам'ятайте, що інтенсивне тертя під час чистки може привести до пошкодження верхнього шару фарби, або лаку. НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ для чищення, або видалення плям на весільному взутті спиртові розчини, розчинники, або інші побутові речовини.
  2. НЕ ЗАМОЧУЙТЕ в миючих засобах і НЕ ПЕРІТЬ весільне взуття!
  3. Мокре взуття необхідно сушити при кімнатній температурі, попередньо видаливши з неї забруднення вологою м'якою тканиною. При сушінні можуть бути використані спеціальні пристосування для підтримки форми. Не сушіть весільне взуття на нагрівальних приладах!

Звертаємо увагу, що незначні нерівності в забарвленні або структурі матеріалу є природною характеристикою натуральної шкіри і не є дефектом.