Про MARIE FLEUR

Одного разу ми поставили собі питання: чому наречені збиваються з ніг у пошуках тієї єдиної пари весільних туфель? Три роки ми купували і продавали весільні туфлі, спілкувалися з нареченими до і після весілля, читали вздовж і поперек всю доступну літературу в спеціалізованих виданнях і модних журналах, відвідували всі можливі весільні виставки, презентації та шоу. Три роки ми їздили по постачальникам і виробникам, вивчаючи всі деталі виробництва весільного чобітка, весільної туфельки, весільних балеток або весільних босоніжок. І ось які ми зробили висновки.

Весільне взуття схожа на колесо літака «Boeing» (вибачте за не зовсім естетичне порівняння): на відміну від звичайного колеса, вона не проїжджає десятки тисяч кілометрів, проте грає неймовірно важливу роль в момент зльоту або посадки. Весільне взуття не має права підвести в день тріумфу нареченої, НЕ МАЄ ПРАВА на компроміси. Весільне взуття - це надійна, зручна опора нареченої в день її весілля, запорука його впевненості в собі протягом усього свята.

А ще весільні туфлі повинні бути універсальним і ексклюзивними: універсальними - щоб кожна вподобана модель підходила до сукні нареченої, ексклюзивна - щоб за допомогою підібраного до весільних прикрас і весільної сукні взуттєвого декору наречена могла створити свою унікальну весільну туфельку і гармонійний весільний гардероб.

Весільне взуття повинна бути красивою і стильною. Про стилях весільних туфель і побажаннях наречених ми можемо наукові праці писати. А ще було б здорово, якби весільні туфлі купити можна було дешевше, ніж знамените колесо «Boeing».

Прагнучи задовольнити всі вищевказані вимоги до весільного взуття і вибравши своїм основним пріоритетом зручність і комфорт, ми почали співпрацю з європейськими виробниками в напрямку створення принципово нових моделей взуття.

На сьогодні мережа «Marie Fleur» пропонує лінію весільної взуття ТМ «Marie Fleur» -класичний приклад елегантності і беззаперечного смаку.

Про мережу: «Marie Fleur» - неординарна компанія. І тому, незважаючи на наявність власних салонів весільного взуття, ми створили неординарну концепцію побудови мережі спеціалізованих торгових точок весільної взуття. Сьогодні ми пропонуємо готову бізнес-модель, особливістю якої є простота і швидкість підключення до мережі, а також доступ до великого асортименту товарів весільної сфери, незважаючи на невеликі інвестиції. Ми ростемо і відкриті до співпраці з активними, креативними людьми і компаніями.

Читати більше про співпрацю